To nejlepší z roku 2019

To nejlepší z roku 2019

Svatební veselky s vámi prožívám už pátým rokem a za tu dobu se ledacos změnilo. Můj cíl ale zůstává pořád stejný. Chci, aby mé snímky byly maximálně přirozené a aby vás vystihovaly. Abyste v nich našli intimitu, humor i hravost. A jak se mi tenhle cíl dařil naplnit v uplynulém roce?
Úvodní série patří rodičům a prarodičům. Vždy mě fascinovalo, jak hluboce jsou svatbu se svými dětmi a vnoučaty schopni prožít. Někdy to celé „odstresují“ za své ratolesti, ale to už k svatbám prostě patří :)

No a teď trochu humoru. Svatby jsou plné nenadálých situací a původcem bývají často děti… a alkohol. Tyhle momenty se odehrávají často nepovšimnuty, ve zlomcích vteřin. Lidé je objeví překvapeně až při prohlížení fotek, a proto mám tyhle situace tak rád. No uznejte, první pusu čeká každý, ale kdo čeká fotku znuděně zívajícího ministranta?

Focení novomanželů bývá pro mě opravdová výzva. Nerad lidi stylizuji a chci, aby i tahle část dne probíhala co možná nejpřirozeněji. Beru proto novomanžele na místa, která mají rádi, ke kterým mají bližší vztah. Zároveň je „nekradu“ svatebčanům na dlouho. Vždyť svatba je hlavně o tom, že se lidi baví společně.

Mix momentů z připrav, obřadu a hlavně svatební veselky. Na svatbách zůstávám vždy až do noci, protože až tehdy se zábava obvykle rozjede naplno. A já chci být u toho.

A na závěr nemohu zapomenout na množství skvělých rodinných a párových focení. V horách, v městě i u vás doma.