svatební fotograf zlín
Ahoj, jsem Ondra

Svatební fotograf z Brna

Nejraději fotím to, co se mi před foťákem skutečně odehrává. Namísto strnulých póz vás zaplavím fotkami, které vás stejně tak rozesmějí jako dojmou. Na svatbě budu nejen váš fotograf, ale i kámoš a díky tomu mnohdy zapomenete, že vás vůbec fotím. Výsledkem budou fotky plné emocí, interakcí, pohybu a radosti ze života.

Můj styl bych popsal jako reportážní. Nečekejte „úsměvy na povel.“ Místo toho si počkám na vhodnou chvíli a ten úsměv pro vás dostanu do fotky i tak – bude ale spontánní, nenucený a spojený s nějakou konkrétní situací. I při focení portrétů stylizuji jen lehce a sázím na uvolněnou atmosféru, při níž budete bezprostřední.

Promlouvá k vám můj styl?

„Ondro! To je taková krása! Ani nevím, jak poděkovat! Moje pracovní morálka spadla na nulu, nebo jen zírám do galerie! DĚKUJEME!“
"Ondro nám fotil představební fotky, svatbu, těhotenské i rodinné fotky. Jeho fotky jsou originální, krásné, opravdové a přesně vystihující atmosféru okamžiku."
„Ty fotky jsou DOKONALÉ, jinak se to nedá napsat, jsi strašně šikovný a vnímavý, nechápu, jak můžeš tak „obyčejné“ věci vidět tak hezky, jinak…."

Mrkněte na mou práci